Oferta nr 23455972

Stanowisko: PAKOWACZ PRACA OD ZARAZ - PRACA W KOLUSZKACH Nazwa firmy: Agencja Pracy Tempus A
Miasto: Łódź Data dodania ogłoszenia: 3 października 2018, 21:03

Treść ogłoszenia

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim i mazowieckim. Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Stanowisko: PAKOWACZ

Miejsce pracy: KOSZULKI

Zakres zadań:

- pakowanie produktów chemii gospodarczej ,

- dbanie o porządek na stanowisku pracy

- kompletowanie produktów,

Oczekujemy:

- umiejętności współpracy w zespole,

- pracowitości oraz zaangażowania w wykonywaną pracę,

- zdolności manualne,

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku,

- pracę od zaraz!

- możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta, - system premiowy,

- praca w systemie dwuzmianowym 6-14 i 14-22,

- możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV na adres praca@tempusa.pl bądź kontakt telefoniczny 501-322-674 lub 731-787-888.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”