Oferta nr 12960297

Stanowisko: Specjalista ds. Kluczowych Klientów - praca w Tomaszowie Mazowieckim Nazwa firmy: SAI
Miasto: Łódź Data dodania ogłoszenia: 12 stycznia 2017, 10:41

Treść ogłoszenia

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Firma z wieloletnią tradycją oraz ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie i realizacja bieżących zamówień,

- utrzymywanie oraz rozwijanie efektywnej komunikacji z Klientami,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- znajomość języka angielskiego,

- biegła znajomość pakietu OpenOffice,

- nastawienie na rozwój, zdobywanie nowych kompetencji,

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,

- umiejętność organizacji własnego czasu pracy,

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i pracy z Klientami.

Oferujemy:

- szkolenie zawodowe,

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres praca@sai.com.pl

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie SAI s.c. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"